koła zębate

Zlecenia automatyczneKantor Internetowy DobryKantor.pl posiada w swojej ofercie rozwiązania, które w dużym stopniu mogą uprościć codzienne obcowanie z wymianą walut. Jednym z nich są ZLECENIA AUTOMATYCZNE.

To proste dyspozycje, składane w formie krótkiego formularza, pozwalające na wykonanie transakcji w momencie kiedy zostaną spełnione podane przez Was warunki. Inaczej mówiąc - możecie powiedzieć naszemu systemowi jak, kiedy i dlaczego ma wymienić Wasze pieniądze.

Przekonajcie się sami! Zalogujcie się na wasze konto na DobryKantor.pl

Dostępne są trzy modele automatycznej wymiany:

  • Jednorazowo, w konkretnym dniu: wybieramy dzień i godzinę realizacji transakcji. Możemy również określić, czy system ma nam przypomnieć o zaplanowanej operacji odpowiednio wcześniej.
  • W konkretnym dniu, co określony okres czasu: ustawiamy daty graniczne dla całego cyklu (od/do), wybieramy metodę powtarzania (codziennie, co tydzień, dwa lub miesiąc) i również określamy, czy chcemy być odpowiednio wcześniej powiadomieni.
  • W momencie, kiedy kurs osiągnie określony poziom: tutaj wystarczy wpisać interesujący nas kurs. Wymiana nastąpi w momencie, kiedy kurs osiągnie wpisaną przez nas wartość lub będzie wyższy (w przypadku sprzedaży) i niższy (w przypadku, kiedy planujemy kupić daną walutę).

Zlecenia automatyczne idealnie sprawdzają się w przypadku:

  • Spłaty okresowych zobowiązań (kredyt walutowy).
  • Planowania realizacji przelewu zagranicznego w przyszłości (należy wówczas pamiętać o doliczeniu do wymienianej kwoty równowartości w walucie opłaty za przelew – 5 zł. dla EUR i 10 zł. dla pozostałych walut).
  • W momencie, kiedy Twoje środki czekają na lepszy kurs, a nie masz czasu, by uważnie śledzić notowania na rynku.

Złóż zlecenie automatyczne