kłódka z symbolem SSL

BezpieczeństwoZabezpieczenie połączenia internetowego

Wszystkie dane przesyłane między Twoim komputerem a stroną DobryKantor.pl są szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL, dostarczonego przez światowego lidera GEO Trust TrueBusinessID EV.

Zawsze upewnij się, że połączenie z DobryKantor.pl jest objęte szyfrowaniem (musi być widoczna ikona kłódki w pasku adresów Twojej przeglądarki).

Zabezpieczenie transkacji

Każdy transfer pieniędzy, między rachunkiem bankowym kantoru a rachunkiem bankowym Klienta, w rzeczywistości odbywa się tylko i wyłącznie z wykorzystaniem bankowych platform transakcyjnych.

Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo podczas każdej transakcji między Klientem a naszym kantorem.

Pamiętaj, że nigdy nie pobierzemy samodzielnie żadnych środków z Twojego konta bankowego. Zasilenie odbywa się tylko i wyłącznie poprzez samodzielne wykonanie przelewu, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie Twoich pieniędzy.

Zabezpieczenie Twoich danych

Twoje dane osobowe, przechowywane są w naszej bazie danych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. DobryKantor.pl nie wykorzystuje danych użytkowników w celach innych niż związane z wykonaniem transakcji wymiany waluty oraz za zgodą użytkownika, dla celów informacyjnych, np. przesyłania istotnych informacji o zmianach wprowadzonych w kantorze DobryKantor.pl. Każdy użytkownik serwisu ma pełny wgląd w swoje dane osobowe przechowywane przez naszą firmę i w każdej chwili może dokonać ich zmiany poprzez indywidualny Panel Klienta.

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy

DobryKantor.pl ma wdrożoną politykę AML (Anti Money Laundering) i jest objęty nadzorem Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Dzięki temu mamy pewność, że nie uczestniczymy w praniu brudnych pieniędzy i nie wspieramy terrorystów.

Solidny partner

Jesteśmy godnym zaufania, solidnym partnerem dla setek polskich przedsiębiorców. Ze swoich zobowiązań wywiązujemy się terminowo. Dbamy o rzetelność naszej pracy. Nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów. Odpowiadamy za naszą reputację. Właściciel i operator serwisu DOBRYKANTOR.pl, jako instytucja objęta nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, figuruje w rejestrze Małych Instytucji Płatniczych pod numerem MIP56/2020. Dodatkowo znajduje się pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego, jako podmiot wykonujący operacje wymiany walut.

Tysiące zadowolonych Klientów

Z chęcią poddajemy się najbardziej wiarygodnej kontroli. Jesteśmy regularnie oceniani przez naszych Klientów, którzy dla nas są najbardziej skrupulatnymi audytorami. Ich opinie to dla nas wyznacznik standardu jakości naszych usług.