walizka na wakacje

Kantor dla turystówWymarzony wyjazd? Nareszcie! Już teraz zatroszcz się o finanse. DobryKantor.pl to kantor internetowy, w którym zakupisz potrzebną na wyjazd walutę korzystniej nawet o 10% w stosunku do kursów oferowanych przez banki czy kantory stacjonarne.

Płacenie kartą może być bardzo korzystne!

To żadna tajemnica, że dwaj główni operatorzy kart bankowych stosują delikatnie mówiąc niekorzystne kursy. Jak to obejść? Wystarczy posiadać ze sobą kartę, która rozlicza się z konta w walucie kraju, w którym jestem. Konto zasilamy środkami zakupionymi po atrakcyjnym kursie na DobryKantor.pl. Operator karty nie stosuje przewalutowania a zaoszczędzone pieniądze zostają w kieszeni.

Uważaj na oszustów!

Gotówka niesie ze sobą dużo zagrożeń. Nierzadko turysta dysponujący twardą gotówką jest łakomym kąskiem dla oszustów. Złe wydawanie reszty, wymiana na fałszywe banknoty, niejasne kursy wymiany czy też zwykła kradzież to niestety historie spotykane na każdym kroku. Po co psuć sobie wypoczynek? Korzystając z kart walutowych zapewniasz sobie spokój i bezpieczeństwo.

Zabrakło pieniędzy? Żaden problem.

Przesadziłeś z wydatkami? Raz się żyje! Zaloguj się z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, zakup potrzebną kwotę i zasil rachunek swojej karty. 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu.

Nie wykorzystałeś wszystkiego? Gratulujemy oszczędności!

To co zostało Ci po urlopie możesz w dowolnym momencie wymienić na złotówki bez konieczności biegania po kantorach po powrocie.


Wymień już dziś