Pierwsza wymianaWybierz interesujący Cię film lub przewiń stronę

Rejestracja

Zarejestruj się na DOBRYKANTOR.pl Aktywuj swoje konto i uzupełnij dane niezbędne do przeprowadzenia transakcji. DOBRYKANTOR nie pobiera żadnych opłat za założenie i prowadzenie konta. Rejestracja jest prosta i trwa zaledwie kilka minut.

Dodanie rachunków bankowych

Dodaj numery kont bankowych, którymi będziesz posługiwał się, dokonując wymian na DOBRYKANTOR.pl. Możesz dodać dowolną ilość rachunków. Łatwy w obsłudze system pozwoli Ci szybko i sprawnie zarządzać zdefiniowanymi rachunkami.

Dodanie właścicieli kont

Dodaj dowolnych właścicieli kont, jeśi zamierzasz przeprowadzać transakcję bezpośrednio z innymi osobami bądź firmami. Możesz przesłać wymienione środki na rachunek dowolnej osoby/firmy, jak i odebrać przelew z konta dowolnej osoby/firmy, by następnie dokonać wymiany.

Wpłata na saldo w kantorze

Wpłać na saldo w kantorze dowolną kwotę waluty i wymieniaj po najlepszych kursach w sieci. Korzystaj z mobilnego dostępu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wymiana

Wymień walutę po najlepszych kursach w sieci z każdego miejsca na świecie i przez całą dobę. Korzystaj z trzech opcji wypłaty. Przelej wymienione środki na swoje konto, do jednego z dodanych przez Ciebie właścicieli.

Wypłata z salda

Wypłać wymienione środki na swój rachunek lub konto osoby trzeciej. Realizuj transakcję online, ekspresowo w 20 największych polskich bankach. Wszystkie przelewy do polskich banków zrealizujesz bezpłatnie.

Zlecenia automatyczne

Korzystaj z trzech modeli automatycznej wymiany. Zleć wymianę w określonym dniu, ustal cykl automatycznych transakcji, co określony czas lub zdefiniuj kurs, po jakim transakcja ma zostać zrealizowana.