Pierwsza wymianaKonfiguracja konta

 1. Załóż bezpłatne konto na DobryKantor.pl

  Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i załóż bezpłatne konto na DobryKantor.pl. Założenie konta potwierdź klikając w link aktywacyjny, który został wysłany na podany w formularzu adres email. Jeżeli nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej wiadomości od DobryKantor.pl, sprawdź folder spam lub skontaktuj się z obsługą kantoru.

 2. Uzupełnij swoje dane.

  Przejdź do Panelu Klienta. Na początku uzupełnij swoje dane osobowe i kontaktowe. Informacje te potrzebne są do wykonania transakcji wymiany walut na DobryKantor.pl.

 3. Dodaj numery rachunków bankowych.

  Twoja pierwsza wymiana jest już bardzo blisko! Przejdź do zakładki RACHUNKI BANKOWE i dodaj numery rachunków bankowych (walutowych i złotowych) Twoich i osób trzecich, jeżeli jest taka potrzeba. Przy dodawaniu rachunków zwróć szczególną uwagę na to, żeby do każdego numeru rachunku przypisać poprawną walutę i właściciela rachunku. Jest to bardzo ważne.

 4. Dodaj właścicieli kont.

  Za pomocą DobryKantor.pl możesz wymieniać i przesyłać środki do wielu osób. Wykonanie takiej transakcji jest możliwe po dodaniu właścicieli kont. W zakładce WŁAŚCICIELE KONT znajdziesz już swoje dane, jeżeli chcesz przekazać lub odebrać pieniądze od osoby trzeciej, wprowadź tutaj jej dane.

Pierwsza wymiana

 1. Zasil swój portfel

  Z menu po lewej stronie wybierz zakładkę WPŁATA (możesz również kliknąć ikonkę wpłaty, z poziomu zakładki MÓJ PORTFEL). Wypełnij krótki formularz wskazując z którego rachunku, w jakiej walucie i w jakiej wysokości będzie Twoja wpłata. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Wykonaj przelew ze swojego banku, wykorzystując dane widoczne na ostatnim ekranie wpłaty (otrzymałeś je również na podany przez Ciebie adres e-mail). Po zaksięgowaniu środków w Twoim portfelu, otrzymasz potwierdzenie SMS (Czytaj więcej o czasach księgowania). Jeżeli chcesz odebrać pieniądze od osoby trzeciej (np. z zagranicy) jako rachunek, z którego będzie wpłata musisz wybrać rachunek należący do osoby, która wyśle przelew. Podaj jej dane do przelewu, które otrzymasz od DobryKantor.pl

 2. Wymień walutę

  Po zaksięgowaniu środków w Twoim portfelu, wybierz z lewego menu zakładkę WYMIANA. Wypełnij krótki formularz, w którym wskażesz walutę i kwotę wymiany oraz wybierzesz, czy środki po wymianie mamy zaksięgować w Twoim portfelu, czy przekazać na wskazane przez Ciebie konto. Dalej postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie. Po zakończonej wymianie na Twój adres e-mail zostanie wysłane jej potwierdzenie. Jeżeli wybrałeś przelew pieniędzy na konto, zostaną one zaksięgowane zgodnie z tabelą czasów księgowań).

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!