Promocje20% na start!

Każdy nowy Klient otrzymuje 20% rabatu na wszystkie wymiany, przez pierwszy miesiąc od dnia założenia konta w DobryKantor.pl.

Zobacz swój kurs z rabatem (regulamin promocji).


Otwórz bezpłatne konto

100% rabatu!

Chcesz wymieniać po kursie średnim? Zapraszamy do udziału w naszym programie poleceń. Zaproś znajomych do korzystania z DobryKantor.pl Każdy z nich, jeżeli dokona przynajmniej jednej wymiany, to 10% rabatu dla Ciebie*. Wystarczy, że prześlesz na kontakt@dobrykantor.pl email Klienta, któremu poleciłeś nasze usługi (regulamin promocji).

*(Rabat jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia dokonania pierwszej transakcji przez osobę poleconą, dotyczy dowolnej ilości wymian i łączy się z innymi promocjami)

Lubisz DobryKantor.pl?

Dajemy 10% rabatu za polubienie naszego profilu Facebook. Warunkiem otrzymania rabatu jest polubienie naszego profilu i udostępnienie go publicznie (zobacz jak to zrobić). Rabat łączy się z innymi rabatami i jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia polubienia i udostępnienie profilu DobryKantor.pl.

Odwiedź nasz profil

Środa z NOK!

Nasza promocja skierowana do Klientów wymieniających koronę norweską. W każdą środę w godzinach 12:00-14:00 wymieniamy NOK nawet o 20% korzystniej. W promocji mogą brać udział wszyscy - niezależnie od innych posiadanych rabatów.