Jak zasilić swój portfel walutą z konta w mBank? | DobryKantor.pl

Oddział banku mBank

Z tego poradnika dowiesz się jak szybko i bezpłatnie przelać walutę z banku mBank do swojego portfela walutowego na DOBRYKANTOR.pl. Przelewy z banku mBank księgowane są w ciągu kilkunastu minut, jeśli zostały zlecone w godzinach pracy kantoru. Jeśli zleciłeś przelew poza wyznaczonym czasem, zostanie on zaksięgowany w ciągu kilkunastu minut od rozpoczęcia kolejnego dnia roboczego. O zasileniu Twojego portfela zostaniesz powiadomiony SMS. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z przelewem do DOBRYKANTOR.pl.

Deklaracja zasilenia portfela na DOBRYKANTOR.pl

To pierwszy krok. W naszym przykładzie zrealizujemy przelew w walucie euro z banku mBank do portfela walutowego na DOBRYKANTOR.pl Zaloguj się do Twojego konta na DOBRYKANTOR.pl i złóż deklarację zasilenia - jak to zrobić dowiesz się z tego video. Zwróć uwagę, czy w formularzu wpłaty zaznaczony jest Twój rachunek w banku mBank i czy poprawnie wybrano walutę. Kolejną czynnością jest przelew środków z banku mBank do Twojego portfela walutowego.

Przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej mBank

Zaloguj się do swojego konta w Millennium Bank. Na stronie głównej kliknij "Wykonaj przelew", co spowoduje przejście do formularza dyspozycji przelania środków.


Formularz przelewu mBank

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć go w większym rozmiarze.


W polu "Nazwa odbiorcy" wpisz SUPER GRUPA PL i wybierz opcję "Kontynuuj przelew do wpisanego odbiorcy". Odradzamy korzystanie z opcji automatycznego pobrania danych odbiorcy z historii operacji, jeśli pojawi się taka podpowiedź systemu - w przypadku przelewów walutowych kluczowe znaczenie ma poprawne przypisanie numeru rachunku odpowiedniej walucie, a nigdy nie mamy pewności, czy sugerowany numer konta jest prowadzony w PLN, czy na przykład w euro.


Formularz przelewu mBank

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć go w większym rozmiarze.


Kolejne pola wypełnij według poniższych wskazówek:

  • "Z rachunku" - wybierz konto, z którego chcesz przesłać walutę (w naszym przykładzie jest, to konto w euro).
  • "Na rachunek" - tutaj wpisz numer konta, który otrzymałeś w wiadomości e-mail, potwierdzającej złożenie deklaracji zasilenia portfela).
  • "Kwota" - uzupełnij kwotę, jaką chcesz przelać i upewnij się, że widoczny obok symbol odpowiada przelewanej walucie.
  • "Tytuł przelewu" - wpisz numer ID transakcji, który otrzymałeś w wiadomości e-mail, o której mowa powyżej.
  • "Rodzaj przelewu" - wybierz opcję SWIFT, żeby uniknąć dodatkowej opłaty za przekazanie środków.
  • Upewnij się, że wpisane dane są poprawne i kliknij przycisk "Dalej".

Formularz przelewu mBank

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć go w większym rozmiarze.


Jeszcze raz sprawdź wszystkie dane, jeśli zauważysz nieprawidłowości, kliknij przycisk "Modyfikuj", aby wrócić do edycji przelewu. Jeśli dane są poprawne, wpisz Hasło SMS i kliknij "Wyślij przelew", co zakończy całą operację.


Formularz przelewu mBank

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć go w większym rozmiarze.


To wszystko - Twoje środki wkrótce znajdą się w Twoim portfelu na DOBRYKANTOR.pl. - powiadomimy Cię o tym komunikatem SMS.


koniec wpisu

Powrót do listy artykułów